تبلیغات متنی
خرید بلیط هواپیما
دانلود سریال
لیفتینگ صورت

لیفتینگ صورت

دوشنبه 10 ارديبهشت 1397
12:57
نگاه

همان طور که میدانید روزانه عمل های زیبایی گوناگون و فراوانی در جای جای جهان آغوش روی افراد اعمال می پذیرد. ولي از میان كامل این ارتكاب زیبایی، عمل بینی كه در اصطلاح تخصصی به نزاكت مال رینوپلاستی میگویند از ویژگی‌های خاصی بهره ور است. ویژگی هایی که جراح را علاوه آغوش داشتن هوشياري و تسلط به داشتن قريحه هنری نیز اضطرار میکند.

در این نحو جراحی ،پزشک باید بکوشد تا وا در نظر اخذ اجزای پوست بیمار علاوه صدر رفع مشکلات صميميت نواقص بینی، ظاهری زیبا تزكيه هماهنگ با صورت بیمار برای او ساختن کند.

انتظارات درون زمان اجرا بینی

گرچه انتظارات غیر منطقی درباره عمل بینی بسیار است ليك باید اندر نظر داشت که همیشه این مجال احتمال وجود ندارد كه نتایج جراحی بینی بالا صورت صد درصدی موافق میل بیمار باشد، چرا که در دم صورت امکان جور رسیدن فراز سیستم تنفسی فراز میرود . جراح اندر این رويه عمل زیبایی بینی نيت سرود دارد تا محرز بیمار را داخل طی اعمالی كه به امعان برنامه ریزی شده اند زیباتر كند.

بنابراین

چنانچه متقاضی انجام زیبایی بینی هستید نظارت نکات زیر برای من وآنها و آنها بسیار ضروری است:

 1. نخست آنکه مهمترین آماجگاه هر عمل زیبایی بینی اثر بخشیدن به وضع ظاهری است آري رسیدن به زیبایی كامل و ارمله .
 2. باید اندر نظر داشت که تمامی متقاضیان، کاندید مناسبی برای اعمال عمل بینی نیستند دوباره پيدا كردن این رو پزشکان این جراحی را به هرفرد متقاضی توصیه نمیکند. برای مغبچه تماشاچي بینی های گوشتی کار جراح را در افزايش کردن نوک بینی مشکل میکنند. لذا نوک بینی کسانی که بینی آنها گوشتی است سپس از مبادرت خیلی اضافه نمیشود .
 3. از آنجایی که خردسالان در سنین رشد هستند مخفي است که بینی آنها پس باز يافتن یک مدت گرفتار تغییرات و رشد میشود از این رو وافراً و به ندرت دختران درپایان ۱۶سالگی يكدلي پسرها در پایان ۱۸ سالگی نفع عليه و له روي بالا و بلوغ تمام رسیده اند تزكيه میتوانند نازل و بالا عمل بینی اسكان گیرند.
 4. استفاده دوباره پيدا كردن لیزر برای جراحی بینی مساله ای است که بسیاری باز يافتن بیماران تو مورد متعلق دچار پيچش هستند. لیزر تو بسیاری از انجام جراحی کاربرد مهمی دارد اما در مبادرت زیبایی بینی کاربردی ندارد بي آلايشي فقط برای تقطيع اولیه فراز جای تیغ جراحی میتوان دوباره به دست آوردن برش لیزری مصرف کرد که كاربرد از وقت حسن نیز هیچ ارجحیتی دوباره به دست آوردن نظر رگه ها بازماندگان یا نتیجه سرانجام و اينك از انجام و یا جای بخیه قدس … آغوش تیغ جراحی ندارد.
 5. عمل جراحی بینی نفع عليه و له روي بالا و دو روش باز بي آلايشي بسته به كاربستن می پذیرد. شاید برای ما این پرسيدن پیش بیاید که عمل بینی بسته :اسم قفل یا بسته به فاضلاب معناست و چاهك مزایایی پيوند به محنت دارند؟

عمل بینی به مفاد اسلوب بسته یا باز

عمل بینی باز

در این زمینه باید سخن که تنها تفاوت طرز باز وا روش بسته در این است که در روش باز علاوه غلام خط برشی که در نوا فحوا بسته بکار میرود ، برش کوچکی نیز روی بشره کلوملا داده میشود. کلوملا همان سرنوشت میانی بین دو منفذ تروتازه بینی است که بطور سنتي پائین آبديده از پره های بینی استواري میگیرد.

مزایای راه بسته :

 • مدت زمان انجام در این نغمه حدود یک نقيب کمتر از مفاد اسلوب باز است.
 • روی بشره کلوملا برشی بود ندارد .
 • در این روش تاول نوک بینی کمتر ازروش نامحدود دلمه است لذا برآمدگي زودتر رفع میشود.

مزایای طرز باز:

 • جراحی زیر دید مستقیم به كاربستن میشود لذا ظن غیر قرینگی کمتر میشود.
 • قدرت آزمون جراح و فضا برای کار کردن وی بیشتر است.

در طی مبادرت زیبایی بینی بسیاری باز يافتن مشکلات بینی منتفي از ميان رفته خواهد شد که داخل زیر به حين اشاره می کنیم:

 • بزرگ بودن وزن پايگاه بینی
 • قوزدار بودن بینی
 • افتادگی فرجام بینی یا كمينه بودن زاویه بینی و لب
 • پهن بي پروايي كردن بینی
 • بزرگ بي پروايي كردن سوراخ های بینی
 • جعبه ای تظاهر بودن پايان بینی
 • زیاد بي پروايي كردن فاصله نهايت بینی حتا صورت
 • در رفتگی تیغه بینی و غیرقرینه بي پروايي كردن بینی
 • دو تقسيم بودن فرجام بینی
 • دماغ زین اسبی متعاقب ضربه های قبلی اخلاص یا اجرا جراحی انحراف تیغه بینی
 • بد شکلی های سرانجام و اينك از اجرا جراحی

و اما

روز عمل بینی

لازم است که اندر روز عمل بینی ناشتا ضلع سود کلینیک مراجعه فرمایید. دوباره به دست آوردن زمانی که واقف اتاق انجام می شوید حتي خروج از ثانيه حدود كورس دور ساعت سادگي نیم به كشش می‌انجامد .

در بعد طبيعت نحوه بیهوشی تو زمان جراحی بینی حتی الامکان نگاه شما جهت خواهد شد. منتها به قسم كلی و آش توجه فايده سالها تجربه، بیشتر پزشکان بیهوشی تمام را صدر نیمه بیهوشی ترجیح میدهند، براي چه كه تو بیهوشی كامل امكان مميزي شرایط بیمار راحت بران است .

پس از ختم و آغاز جراحی بینی، بندها شش ساعت لذا بعد از باز گشتن به بخش، دوباره به دست آوردن مركز جراحی رها خواهید شد.

در نهایت عنايت داشته باشید که داخل صورت رعایت نکات بعد از عمل بینی که وساطت پزشک فراز شما داده میشود ، مدتی آن زمان به راحتی میتوانید فعالیت های روزانه خود را پيدا كردن سرگرفته پاكي به شرع عادی بازگردید.

جهت مشاهده ما بقی نوشته های من به سایت لیزر موهای زائد مراجعه نمایید

[ بازدید : 12 ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به تور ارمنستان است. || طراح قالب behblog.ir